דף הביתאודותקורס מספרי סיפוריםחדשותלקוחות והמלצותסדנאות לחברות עסקיותמופעיםהנחיה אישיתסיפוריםצרו קשר

שאלות נפוצות: לגבי הקורס למספרי סיפורים מנחה: שרון אביב
רמת גן / בנימינה 2014-2015
האם הקורס פרונטלי או חוויתי?
תשובה:
הקורס מאד חוויתי הידע נרכש דרך התנסויות רבות בתרגילים קצרים ועבודה עם המנחה מול הקבוצה, המשתתפים חווים תהליך קבוצתי מרתק במקביל לתהליך האישי המשמעותי.
האם כל אחד יכול לספר סיפור?
תשובה:
בהחלט הדבר היחיד הדרוש הוא רצון – את כל השאר השאירו למקצועיות ולהכוונה שלנו.
מה אפשר לעשות עם זה אחר כך?
תשובה:
בעולמינו הדיגיטלי ויזואלי ורווי המדיות יש צורך עז ביותר סיפורים ויותר מספרי סיפורים, המסלול המוצע בגולם מאפשר ללמוד את התחום כדי לשדרג את תחום העיסוק שלכם בהוספת סיפורים בהנחיה, הדרכה, טיפול, משא ומתן, הרצאה, הנעת אנשים לפעולה, העברת מסר ועוד, כדי לשדרג את המפגשים החברתיים והמשפחתיים בהוספת סיפורים וכמובן למי שמעוניין להפוך את התחום למקצוע מסלול הלימודים המלא בגולם מאפשר ליווי צמוד מהצעד הראשון ועד לבניית מופע סיפורים ויציאה לדרך.
מי הם המנחים?
תשובה:
שרון אביב - מנחה ראשית ומנחים מקצועיים מתחומים שונים רגישים וקשובים המיומנים בהובלת קבוצה בצד ליווי אישי של כל משתתף/ת. הם בעלי ידע רב באומנות הסיפור ויכולת עבודה עם כלים מגוונים מאומנויות הבמה השונות מה שהופך את התכנית  למגוונת מאד עבור כל המשתתפים והקבוצה.
22 מפגשים – זה לא ארוך מדי?
תשובה:
להפך, זה קצר מדי!  תחום אומנות מספרי הסיפורים הוא אחד התחומים הפופולאריים והמרתקים ביותר בימינו, הוא נוגע בכל תחומי החיים, ויש הרבה מה ללמוד. ברגע שתתחילו את הקורס תכנסו לרצף העבודה המרתקת ותראו בעצמכם שהקורס עובר מהר כל כך, בגולם הכלים הטכניקות והידע המקצועי מוגשים באופן מהנה, חוויתי וממוקד, המשובים מלמדים אותנו שהמשתתפים יוצאים מכל מפגש עם המון ידע חדש וחוויה מרגשת. הכלים יישומיים מאד, משתתפי הקורס מדווחים לנו שמייד עם תחילת הקורס הם מתחילים לספר סיפורים במעגלים החברתיים, בעבודה בתוך המשפחה ושהכלים הנלמדים ממשיכים לשרת אותם לאחר הקורס בכל תחומי החיים.
מי המשתתפים בקורסים בדרך כלל?
תשובה:
קהל מגוון מאד: מרצים, מנחים, מדריכים, מורי דרך, מטפלים, מנהלים, אנשי עסקים, כותבים, יוצרים, אנשי תקשורת, מורים, מספרי סיפורים, פנסיונרים, אוהבי ידע, אנשי סביבה ואקולוגיה ועוד ועוד. הקבוצות מאד הטרוגניות מכל הבחינות הגילאים נעים בין 25 – 70 הגיוון תורם מאד לקבוצה ודי מהר נוצרת אוירה תומכת מפרגנת וחיובית המאפשרת לכל אחד לצמוח בקצב שלו ובדרך שלו להתקדם קדימה.
איך מתנהלים המפגשים?
תשובה:
החלק הראשון הוא נושא מתכנית הלימודים הנלמד באופן חוויתי ע"י המנחה, החלק השני הוא עבודה אישית עם המשתתפים מול הקבוצה. בסיום כל סמסטר מתקיים אירוע סיפורים פתוח לקהל המאפשר יישום מלא ומיידי של הכלים הנלמדים.
איך נרשמים?
תשובה:
פונים אלינו במייל או טלפון, משאירים פרטים ומבקשים שנשלח לכם טופס הרשמה במייל, אז שולחים טופס הרשמה מלא ודמי הרשמה בסכום הדרוש לכתובת שלנו, דמי ההרשמה מהוים את התשלום הראשון לקורס ומבטיחים את מקומכם בקבוצה, מאחר ומספר המקומות מוגבל. במידה ולא תוכלו להשתתף בקורס לאחר שנרשמתם, אם תודיעו על כך עד למפגש השני בקורס יוחזרו לכם דמי ההרשמה למעט דמי רישום בסך 150 ש"ח. לקראת פתיחת הקורס תוזמנו למפגש מבוא.
האם יש קורס נפרד לסיפורי ילדים וסיפורי מבוגרים?
תשובה:
לא, הטכניקות זהות ברובן בקבוצה מגוונת אנו עובדים עם כל אחד על הסיפורים שמעניינים אותו הפונים לקהל היעד הרצוי לו.


...הקורס למספרי סי
<לפרטים
...הקורס למספרי סי
<לפרטים
...הקורס למספרי סי
<לפרטים
...הקורס למספרי סי
<לפרטים
...הקורס למספרי סי
<לפרטים
...הקורס למספרי סי
<לפרטים
גולם - המקום הרב תחומי למספרי סיפורים
 
   ל ו צ ' - עיצוב אתרים

משרדנו : ת.ד. 1193 פרדס חנה 37000 נייד: 052-4844789 טלפקס: 04-6272020 sharon@gollem.org


 

כל הזכויות על החומרים באתר, לרבות התמונות, הניסוחים, הטקסטים, והעיבודים שמורות
לגולם המקום הרב תחומי למספרי סיפורים. אין להעתיק, לשכפל, ולהשתמש בכל אלו,
אלא באישור מפורש בכתב מאת גולם המקום הרב תחומי למספרי סיפורים.


 

 
דף הבית | אודות | קורס מספרי סיפורים | חדשות | לקוחות והמלצות | סדנאות  | לחברות עסקיות | מופעים | הנחיה אישית | סיפורים | צרו קשר